Wojciech Piekarski, Mała martwa natura

  • Nr aukcji:

    #1295

  • Aukcja rozpoczęta:

    27 grudnia 2013 1:04 PM

Opis obiektu

Wojciech Piekarski

Mała martwa natura sygn.l.g.

olej, płótno, 22×27 cm

Licytacja
Brak licytacji.
Zdjęcia